Nie dali Espi bo wiedza ze już teraz wszyscy im patrzą na ręce. Chyba nie twierdzisz, ze zarząd nie przekazuje istotnej informacji w Espi dlatego, ze się boi negatywnych komentarzy na forum? Ciężko powiedzieć czy jest możliwe by wykazali się większa niekompetencja, ale gdyby to było możliwe - to właśnie w ten sposób. Teraz nie kituja już w espi, pewnie się boja knf, ale nadal kituja w prasie