Forum Księgowość i podatki

Re: umowa-zlecenie

Zgłoś do moderatora
do bolu.jesli sa przeslanki ze umowa ta zastepuje umowe o prace to trzeba zb tym isc do sadu.mozna probowac tez w inspekcji pracy ale czy ja wiem.......
  • umowa-zlecenie Autor: ~marzena
  • Re: umowa-zlecenie Autor: ~mirek.c