Forum Giełda +Dodaj wątek

Re: umowa!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Zgłoś do moderatora
Nie wiem co wy czytaliście że nie warte wzmianki, ale ja widzę to:


KOMISJA NADZORU FINANSOWEGO
Raport bieżący nr 40 / 2009
Data sporządzenia: 2009-09-02
Skrócona nazwa emitenta
TELFORCEONE S.A.
Temat
TelForceOne S.A. zawarła umowę z VOBIS S.A.
Podstawa prawna
Art. 56 ust. 1 pkt 1 Ustawy o ofercie - informacje poufne

Treść raportu:
Zarząd TelForceOne S.A.( TelForceOne) informuje, że w dniu dzisiejszym otrzymał od spółki MyPhone Sp. z o.o. (podmiotu w 100% zależnego od spółki R2INVEST Sp. z o. o. – podmiotu w 100% zależnego od TelForceOne S.A., dalej MyPhone) zawiadomienie o zawarciu z VOBIS S.A. (VOBIS) z siedzibą w Szczecinie, Umowy Współpracy.
Umowa została zawarta w związku nawiązaniem współpracy pomiędzy MyPhone a VOBIS w zakresie sprzedaży i dostawy produktów oferowanych przez MyPhone do sieci sprzedaży VOBIS, przede wszystkim aparatów telefonicznych MyPhone oraz akcesoriów GSM do tych aparatów.
W ten sposób MyPhone wykorzysta możliwość dystrybucji swoich produktów w wyspecjalizowanej w sprzedaży usług, sieci VOBIS.
Umowa wchodzi w życie z dniem podpisania, na okres jednego roku od dnia wejścia życie. Umowa zostaje automatycznie przedłużona każdego roku o kolejny rok, chyba że przed upływem obowiązywania umowy, co najmniej jedna ze stron złoży drugiej stronie pisemne oświadczenia o odstąpieniu od umowy terminie nie krótszym niż 14 dni od daty upływu okresu na jaki umowa została zawarta.

Umowa jest elementem realizacji strategii rynkowej MyPhone, mającej na celu budowę i rozwój sieci sprzedaży dla produktów MyPhone.
Popularność sieci detalicznej VOBIS oraz oferowanych przez nią usług pozwala szacować, że wartość transakcji generowanych na podstawie opisanej umowy może być istotna dla Emitenta.

Podstawa prawna § 56 ust. 1 pkt. 1 Ustawy z dnia 29 lipca 2005 roku o ofercie publicznej i warunkach wprowadzania instrumentów finansowych do zorganizowanego systemu obrotu oraz o spółkach publicznych - informacje poufne.

Treści na Forum Bankier.pl (Forum) publikowane są przez użytkowników portalu i nie są autoryzowane przez Redakcję przed publikacją.

Bonnier Business (Polska) Sp.z o.o. nie ponosi odpowiedzialności za informacje publikowane na Forum, szczególnie fałszywe lub nierzetelne, które mogą wprowadzać w błąd w zakresie decyzji inwestycyjnych w myśl artykułów 12 i 15 Rozporządzenia MAR (market abuse regulation). Złamanie zakazu manipulacji jest zagrożone odpowiedzialnością karną.

Zamieszczanie na Forum propozycji konkretnych decyzji inwestycyjnych w odniesieniu do instrumentu finansowego może stanowić rekomendację w rozumieniu przepisów Rozporządzenia MAR. Sporządzanie i rozpowszechnianie rekomendacji bez zachowania wymogów prawnych podlega odpowiedzialności administracyjnej.

Przypominamy, że Forum stanowi platformę wymiany opinii. Każda informacja wpływająca na decyzje inwestycyjne pozyskana przez Forum, powinna być w interesie inwestora, zweryfikowana w innym źródle.

[x]
TFONE 0,00% 0,00 1970-01-01 01:00:00
Przejdź do strony za 5 Przejdź do strony »

Czy wiesz, że korzystasz z adblocka?
Reklamy nie są takie złe

To dzięki nim możemy udostępniać
Ci nasze treści.