...jeżeli wszystko by się układało jak w zeszłym tygodniu, dziś już by ponad 6zł było, ale... niestety, spadki na rynkach i to duże, więc będzie tylko spadać i nic nie poradzimy...
Ktoś od poniedziałku, umiejętnie dobierał sobie akcje, prawdopodobnie wiedział, że umowa się święci, ale nie przewidział dzisiejszych wydarzeń... i za to Bozia pokarała ;). Jeżeli będą dalsze spadki na rynkach, to nic tylko dokupować i czekać...albo inaczej-czekać i wtedy dokupować...
ALLELUJA I DO PRZODU!!!