Forum Giełda +Dodaj wątek
Opublikowano przy kursie:  0,44 zł , zmiana od tamtej pory: -90,91%

Re: UMORZENIE UPADŁOŚCI DSS

Zgłoś do moderatora
zależy .....?
czy się otworzy z rana i po ile ?
Na pewno, jeżeli się otworzy to dużo wyżej, myślę, że powyżej 0,5zł, następnie korekta w locie i zamknięcie powyżej 0,5zł,
taki mam scenariusz na jutrzejszy dzionek.
Nie trzymałbym go dłużej (chyba....? jeszcze nie wiem) niż do środy (3.12.2014),
nie łudźcie się na 1zł,
0,6-0,7zł i przesiadka na skotiego i sansyf :) , (ruchy tektoniczne już czuć, co świadczy o dużej erupcji)

Treści na Forum Bankier.pl (Forum) publikowane są przez użytkowników portalu i nie są autoryzowane przez Redakcję przed publikacją.

Bonnier Business (Polska) Sp.z o.o. nie ponosi odpowiedzialności za informacje publikowane na Forum, szczególnie fałszywe lub nierzetelne, które mogą wprowadzać w błąd w zakresie decyzji inwestycyjnych w myśl artykułów 12 i 15 Rozporządzenia MAR (market abuse regulation). Złamanie zakazu manipulacji jest zagrożone odpowiedzialnością karną.

Zamieszczanie na Forum propozycji konkretnych decyzji inwestycyjnych w odniesieniu do instrumentu finansowego może stanowić rekomendację w rozumieniu przepisów Rozporządzenia MAR. Sporządzanie i rozpowszechnianie rekomendacji bez zachowania wymogów prawnych podlega odpowiedzialności administracyjnej.

Przypominamy, że Forum stanowi platformę wymiany opinii. Każda informacja wpływająca na decyzje inwestycyjne pozyskana przez Forum, powinna być w interesie inwestora, zweryfikowana w innym źródle.

[x]
DSS 100,00% 0,04 2015-09-10 15:22:54
Przejdź do strony za 5 Przejdź do strony »

Czy wiesz, że korzystasz z adblocka?
Reklamy nie są takie złe

To dzięki nim możemy udostępniać
Ci nasze treści.