Kajtek, nie pisałeś, ze grasz tez na surowcach. Ja mam obecnie otwartych kilka pozycji na srebrze (łącznie jakieś 250 k PLN) otwieranych w okolicach 14,50. Wydaje mi się, ze sytuacja makro sprzyja zwrotowi na tym rynku. Przyglądałem się obronie wsparcia w okolicy 14,00 i jak pewnego dnia liczba LOPow spadła o prawie 2/3, pomyslalem, ze to będzie TEN dołek.