To 1 - 1,5 roku temu kurs był przeszacowany w odniesieniu do ówczesnej sytuacji: mody na biotech a przed wszystkim kojarzeniem maszynki tylko z panelem covidowym i wywołanej tym mody wśród amatorów nie mających pojęcia o firmie. Teraz kurs oddaje rzeczywistość: coraz mniejsze szanse na rychłą komercjalizację, która miała być w tym roku, niezrozumiałe dla leszczy komunikaty z firmy, a przede wszystkim niepewność, a nawet lęk co do ceny transakcji. Poznamy ją to kurs poleci w górę albo 50% albo 500%.
Ja wolę poczekać nawet jeszcze rok i zgarnąć dywidendę życia niż tylko dywidendę :-)
PS - napisałem rok, żeby wykazać moją cierpliwość XD ale pewnie do wiosny będzie pozamiatane :-)