Dnia 2021-02-16 o godz. 16:58 ~Hiacynt napisał(a):
> Puściłem na końcówce po 208 i czekam na standardowy zjazd do 180 :)
> > Tutaj nawet dobreinfo nie podbija kursu więc dzisiejsza akcja to była przerabiana już wiele razy tutaj.
> > Pozdro!
Ja zostałem. Mam taki pakiet, że trudno przy tych obrotach działać.
Mam nadzieję, że będzie 250 zł i to wkrótce.