Dnia 2017-01-04 o godz. 19:42 ~inwestor napisał(a):
> że nie jesteś płatnym naganiaczem bo za takiego cię uważam
a uważaj sobie za co chesz...
mam ci napisać, gdzie i jak głęboko mam to, za kogo mnie uważasz?
czy sam się domyślisz?...
dla mnie ty jesteś płaczliwym i sfustrowanym nikim...