Forum Giełda +Dodaj wątek
Opublikowano przy kursie:  0,32 zł , zmiana od tamtej pory: -81,25%

Re: Udostępnili raport

Zgłoś do moderatora
Ludzie , świat się kończy !!!! Panowie Prezesi zrobili 107 milionów długu, zostawili po sobie tylko ruinę a teraz przyznali sobie wynagrodzenia - Starszy Pan 25 tys, a młodszy pan 22 tys. A dla ludzi któłrzy zaasuwają w Sco Paku nie ma na podwyżki!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! I gdzie ten prezes ubolewający w gazetach nad losem ludzi. ? Jak bucom nie wstyd wyciągać ręce po kasę?
A co mają powiedzieć wierzyciele ? Zioro gdzie jesteś?

Treści na Forum Bankier.pl (Forum) publikowane są przez użytkowników portalu i nie są autoryzowane przez Redakcję przed publikacją.

Bonnier Business (Polska) Sp.z o.o. nie ponosi odpowiedzialności za informacje publikowane na Forum, szczególnie fałszywe lub nierzetelne, które mogą wprowadzać w błąd w zakresie decyzji inwestycyjnych w myśl artykułów 12 i 15 Rozporządzenia MAR (market abuse regulation). Złamanie zakazu manipulacji jest zagrożone odpowiedzialnością karną.

Zamieszczanie na Forum propozycji konkretnych decyzji inwestycyjnych w odniesieniu do instrumentu finansowego może stanowić rekomendację w rozumieniu przepisów Rozporządzenia MAR. Sporządzanie i rozpowszechnianie rekomendacji bez zachowania wymogów prawnych podlega odpowiedzialności administracyjnej.

Przypominamy, że Forum stanowi platformę wymiany opinii. Każda informacja wpływająca na decyzje inwestycyjne pozyskana przez Forum, powinna być w interesie inwestora, zweryfikowana w innym źródle.

[x]
SCOPAK -25,00% 0,06 2020-04-08 12:52:50
Przejdź do strony za 5 Przejdź do strony »

Czy wiesz, że korzystasz z adblocka?
Reklamy nie są takie złe

To dzięki nim możemy udostępniać
Ci nasze treści.