Forum Giełda +Dodaj wątek
Opublikowano przy kursie:  9,30 zł , zmiana od tamtej pory: -39,78%

Re: Uczcie się ...

Zgłoś do moderatora
Dnia 2021-01-19 o godz. 18:32 ~Gosc napisał(a):
> Na aforti? Jednak jesteś mega leszczem. Kogo tu obchodzi jakiś grzany śmieć... wystaw lepiej na biomed po 2 wszystko co kupiłeś po 13,5 buhaha

Widzisz, tak trzeba inwestować jak zg~red :)
Tobie umknęło jak sprzedał z zyskiem na niewidzialnej górce Biomed,
a mnie jak jednym ruchem ożenił frajerom po 2 zł krocie akcji Hurtimex.
Pewnie po za rynkiem :)))))
 
Co to trzeba brać, żeby takie wizje mieć ?

Szkoda czasu na czytanie tekstów od tego „inwestora”.

Treści na Forum Bankier.pl (Forum) publikowane są przez użytkowników portalu i nie są autoryzowane przez Redakcję przed publikacją.

Bonnier Business (Polska) Sp.z o.o. nie ponosi odpowiedzialności za informacje publikowane na Forum, szczególnie fałszywe lub nierzetelne, które mogą wprowadzać w błąd w zakresie decyzji inwestycyjnych w myśl artykułów 12 i 15 Rozporządzenia MAR (market abuse regulation). Złamanie zakazu manipulacji jest zagrożone odpowiedzialnością karną.

Zamieszczanie na Forum propozycji konkretnych decyzji inwestycyjnych w odniesieniu do instrumentu finansowego może stanowić rekomendację w rozumieniu przepisów Rozporządzenia MAR. Sporządzanie i rozpowszechnianie rekomendacji bez zachowania wymogów prawnych podlega odpowiedzialności administracyjnej.

Przypominamy, że Forum stanowi platformę wymiany opinii. Każda informacja wpływająca na decyzje inwestycyjne pozyskana przez Forum, powinna być w interesie inwestora, zweryfikowana w innym źródle.

[x]
AFHOL 1,82% 5,60 2021-12-07 16:37:10
Przejdź do strony za 5 Przejdź do strony »

Czy wiesz, że korzystasz z adblocka?
Reklamy nie są takie złe

To dzięki nim możemy udostępniać
Ci nasze treści.