Forum Giełda +Dodaj wątek
Opublikowano przy kursie:  9,00 zł , zmiana od tamtej pory: -35,78%

Re: Uczcie się ...

Zgłoś do moderatora
Hehe, gratulacje Panie ~red. Jestem pełen podziwu i zarazem głęboko wierzę, że odniesione tam sukcesy pozwolą Panu zapomnieć o akcjonariuszach Aforti.

P.s.
1. Przypominam, że nadal brakuje odpowiedzi na postawione przeze mnie pytanie.
2. Skoro Pan odniósł tam taki sukces to dlaczego nie ma Pana na tamtejszym forum?

Mam nadzieję, że dwa pytania to nie za dużo jak na wytrawnego (groszowego) inwestora.

Pozdrawiam
Romano74

Treści na Forum Bankier.pl (Forum) publikowane są przez użytkowników portalu i nie są autoryzowane przez Redakcję przed publikacją.

Bonnier Business (Polska) Sp.z o.o. nie ponosi odpowiedzialności za informacje publikowane na Forum, szczególnie fałszywe lub nierzetelne, które mogą wprowadzać w błąd w zakresie decyzji inwestycyjnych w myśl artykułów 12 i 15 Rozporządzenia MAR (market abuse regulation). Złamanie zakazu manipulacji jest zagrożone odpowiedzialnością karną.

Zamieszczanie na Forum propozycji konkretnych decyzji inwestycyjnych w odniesieniu do instrumentu finansowego może stanowić rekomendację w rozumieniu przepisów Rozporządzenia MAR. Sporządzanie i rozpowszechnianie rekomendacji bez zachowania wymogów prawnych podlega odpowiedzialności administracyjnej.

Przypominamy, że Forum stanowi platformę wymiany opinii. Każda informacja wpływająca na decyzje inwestycyjne pozyskana przez Forum, powinna być w interesie inwestora, zweryfikowana w innym źródle.

[x]
AFHOL 0,00% 5,78 2021-11-26 16:37:44
Przejdź do strony za 5 Przejdź do strony »

Czy wiesz, że korzystasz z adblocka?
Reklamy nie są takie złe

To dzięki nim możemy udostępniać
Ci nasze treści.