Ja jestem szczery czlowiek ja teraz obstawiam bo juz nie wnikam w te spolke ale pewnie zejdzie do 16-17 stale w granicach 16 bym odkupil raczej ale juz nigdy nie zaufam tej spolce po tym co nam zrobili. W jedna chwile z 50 procent zysku mialem 20 procent i ucieklem.
Mirbud z kolei wyglada na solidna spolke cos jak torpol jakis czas temu ale wiadomo jak to na bananie nigdy nic nie wiadomo.