Wróci nie wróci ,na dzien dzisiejszy liczy się to że dzięki dywidendzie jesteś w plecy i koniec kropka.
Kto normalny kupuje społkę pod dywidende z nadzieją że może kiedyś powróci do kursu sprzed.
Zobacz,jakbyś sprzedał przed odcięciem,to teraz jak prezio sypie(a raczej na pewno to on żeby zaniżyć kurs) to ile byś miał kasy więcej,ile mógłbyś akcji odkupić?Liczyłeś że odetną dywidende a kurs poszybuje spowrotem na 10-11 zeta?
hahaha,nie na bananie