W przyszłości jeśli będę miał COG to sprzedam przed dywidendą. Po co te dywidendy jeśli szybko odcinają a kurs spada. Bez sensu ! Dywidenda powinna być wypłacana inwestorom, którzy np mają w danym roku akcje a nie ludziom, którzy kupują dzień przed i sprzedają dzień po.