Forum Giełda +Dodaj wątek
Opublikowano przy kursie:  1,56 zł , zmiana od tamtej pory: -3,85%

Re: Ubrali po 1.7

Zgłoś do moderatora
Dla graczy długoterminowych tak ale wszystko zależy od przedziału cenowego. Jeśli ktoś brał przykładowo po 12,13 czy 14 PLN i nie oddał to wisi na hakui nie wiadomo czy to kiedyś odrobi. Przy tej cenie co jest dziś raczej można postawić tezę że zarobi jeżeli spółce wszystko się dobrze ułoży. A wracając do AT błędnie piszesz ze 2/3 spółek to niedotyczy. Dotyczy to każdej spółki tylko sternik zawsze robi zmylki by to tylko on zarobił najwięcej. Reszta służyć kapitalem

Treści na Forum Bankier.pl (Forum) publikowane są przez użytkowników portalu i nie są autoryzowane przez Redakcję przed publikacją.

Bonnier Business (Polska) Sp.z o.o. nie ponosi odpowiedzialności za informacje publikowane na Forum, szczególnie fałszywe lub nierzetelne, które mogą wprowadzać w błąd w zakresie decyzji inwestycyjnych w myśl artykułów 12 i 15 Rozporządzenia MAR (market abuse regulation). Złamanie zakazu manipulacji jest zagrożone odpowiedzialnością karną.

Zamieszczanie na Forum propozycji konkretnych decyzji inwestycyjnych w odniesieniu do instrumentu finansowego może stanowić rekomendację w rozumieniu przepisów Rozporządzenia MAR. Sporządzanie i rozpowszechnianie rekomendacji bez zachowania wymogów prawnych podlega odpowiedzialności administracyjnej.

Przypominamy, że Forum stanowi platformę wymiany opinii. Każda informacja wpływająca na decyzje inwestycyjne pozyskana przez Forum, powinna być w interesie inwestora, zweryfikowana w innym źródle.

[x]
RADPOL 0,67% 1,50 2020-02-21 15:43:31
Przejdź do strony za 5 Przejdź do strony »

Czy wiesz, że korzystasz z adblocka?
Reklamy nie są takie złe

To dzięki nim możemy udostępniać
Ci nasze treści.