No i spoko, a w średniej czy dłuższej perspektywie powyżej 150 zł za akcję. Panikarzy jak zwykle nie brakuje.
W KGHM po wzroście na prawie 400 zł i później spadku na ok 250 zł, niektórzy na forum pisali, że tych poziomów to z 10 lat się nie zobaczy. Po 2 miesiącach mamy 380 zł i to przy wyśmiewanej dywidendzie 1,5 zł.