Trend jest spadkowy i koniec, zmieni się jeśli wykończymy powyżej i potwierdzimy ostatniego OPS a na to się nie zanosi w najbliższym czasie. Nie słuchać naganiaczy a naganiają od górki 3.60 bo znów umoczycie własna kasę.!!
Prezes jak zwykle pisze baje, w pierwszym 2023 też wzorował się na FromSofware. Jego standardowa gadka po czym robi te same numery od lat, a ludzie się ciągle na to nabierają.
Życzę wam zysków i stalowych nerwów na tej spółce :)