Forum Giełda +Dodaj wątek

Re: Tym musi zajac sie NIK i ABW

Zgłoś do moderatora
Dnia 2013-03-16 o godz. 06:17 ~ALEX napisał(a):
> To skandal co "w imie prawa" zrobil ze
> spolkami IDEON i REGNON i naszym kapitalem ten gangster. Te
> spolki, spoleczki, juz trudno sie w tym polapac- w Polsce ,
> Rosji , Austrii, na Cyprze. Piszcie do NIK-u ABW o
> gruntowna kontrole tych spolek i ich kapitalowych powiazan:
> finansowych i personalnych- mamy takie prawo!. Tylko tym
> sposobem jeszcze mozemy cos uratowac i pozbyc sie tych
> gangsterow. Bo na razie to zlodziej pilnuje zlodzieja. Ja
> juz napisalem

Treści na Forum Bankier.pl (Forum) publikowane są przez użytkowników portalu i nie są autoryzowane przez Redakcję przed publikacją.

Bonnier Business (Polska) Sp.z o.o. nie ponosi odpowiedzialności za informacje publikowane na Forum, szczególnie fałszywe lub nierzetelne, które mogą wprowadzać w błąd w zakresie decyzji inwestycyjnych w myśl artykułów 12 i 15 Rozporządzenia MAR (market abuse regulation). Złamanie zakazu manipulacji jest zagrożone odpowiedzialnością karną.

Zamieszczanie na Forum propozycji konkretnych decyzji inwestycyjnych w odniesieniu do instrumentu finansowego może stanowić rekomendację w rozumieniu przepisów Rozporządzenia MAR. Sporządzanie i rozpowszechnianie rekomendacji bez zachowania wymogów prawnych podlega odpowiedzialności administracyjnej.

Przypominamy, że Forum stanowi platformę wymiany opinii. Każda informacja wpływająca na decyzje inwestycyjne pozyskana przez Forum, powinna być w interesie inwestora, zweryfikowana w innym źródle.

[x]
REGNON -9,66% 0,80 2020-09-30 15:00:00
Przejdź do strony za 5 Przejdź do strony »

Czy wiesz, że korzystasz z adblocka?
Reklamy nie są takie złe

To dzięki nim możemy udostępniać
Ci nasze treści.