Dnia 2011-11-23 o godz. 11:33 ~BR napisał(a):
> za chwile pomachamy z dużo wyższych poziomów. Radzę kupować
> tu nie ma nad czym się zastanawiać. Będzie się działo.
opieprzyłem z tym naganianiem i co miałem racje aby nie naganiac
teraz naganiaj jak jest tak tanio
a może będzie jeszcze taniej niech każdy sam podejmuje decyzje
można tylko podpowiadac a nie naganiac świeżych inwestorów tak jak ty,
jak się z tym czujesz że cię mogło dużo ludzi posłuchac