Dnia 2011-11-23 o godz. 12:02 ~BR napisał(a):
> Już za nie długi czas okaże się kto ma rację.
może i masz racje , ale to nie znaczy że masz ludzi namawiac
na zakup akcji , ja też mam te akcje ale nikogo nie namawiam do kupna
a ty to robisz bardzo nachalnie jak byś miał 5 lat