Forum Giełda +Dodaj wątek

Re: Tylko PKM DUDA !! !

Zgłoś do moderatora
Tak , zgadza sie Duda to swietny wybór jesli chce sie byc a)przewalanym ( czytaj sprzedaz akcji nowe emisji przez własciela ) b) okłamywanym ( czytaj ukrywanie faktu spekulowania na opcjach walutowych) , c) mamionym ( czytaj obietnicami inwestycji w inne dziedziny niz mieso)
MASZ STARY RACJE !!!! W SAM RAZ DLA MASOCHISTÓW! POLECE MOJEJ ZNAJOMEJ , CHWALI SIE ZE LUBI KIEDY JA WIAZAC , MOZE POLUBI TEZ W/W WARIANTY:P:P;P
  • Tylko PKM DUDA !! ! Autor: ~Seba
  • Re: Tylko PKM DUDA !! ! Autor: gwidonesku

Treści na Forum Bankier.pl (Forum) publikowane są przez użytkowników portalu i nie są autoryzowane przez Redakcję przed publikacją.

Bonnier Business (Polska) Sp.z o.o. nie ponosi odpowiedzialności za informacje publikowane na Forum, szczególnie fałszywe lub nierzetelne, które mogą wprowadzać w błąd w zakresie decyzji inwestycyjnych w myśl artykułów 12 i 15 Rozporządzenia MAR (market abuse regulation). Złamanie zakazu manipulacji jest zagrożone odpowiedzialnością karną.

Zamieszczanie na Forum propozycji konkretnych decyzji inwestycyjnych w odniesieniu do instrumentu finansowego może stanowić rekomendację w rozumieniu przepisów Rozporządzenia MAR. Sporządzanie i rozpowszechnianie rekomendacji bez zachowania wymogów prawnych podlega odpowiedzialności administracyjnej.

Przypominamy, że Forum stanowi platformę wymiany opinii. Każda informacja wpływająca na decyzje inwestycyjne pozyskana przez Forum, powinna być w interesie inwestora, zweryfikowana w innym źródle.

[x]
AGORA 1,28% 9,52 2025-10-17 17:00:00
Przejdź do strony za 5 Przejdź do strony »

Czy wiesz, że korzystasz z adblocka?
Reklamy nie są takie złe

To dzięki nim możemy udostępniać
Ci nasze treści.