Bardzo dobrze że coraz więcej osób bez papieru zostaje :)
Cel jest już bardzo blisko a jak już dużo dużo wcześniej pisałem cierpliwi zostaną nagrodzeni :)
PS ja też brałem po 0,09 i jakoś nawet nie myślę o realizacji zysków bo po co skoro gra dopiero się zaczyna ???