Raczej nie zejdą a koniec 0,20-22 będzie bo tak jest najrozsądniej żeby zniechęcić ludzi do papieru ale też żeby nie wywalili pkc
Bo pomyślcie o jednej rzeczy :) to oczywiste że będą pompować na 1 zł za jakiś czas ale do tego czasu nie magą stracić zaufania tłumu tz ktoś kupił ktoś sprzedał ktoś stracił ktoś zarobił ale ogólnie jak na razie ani nie ma szału ani tragedii i o to chodziło teraz kiszą po to żeby resztki oddały i wskoczyły w coś innego a okazji jest bardzo dużo na spory zysk więc ludzie oddają w okolicach 0,20
Dla grubego to nadal tanio a większość oddaje albo z małym + albo z małym - więc też jest im to obojętne tym bardziej że raczej nikt nie wpakował tutaj 1 000 000 PLN bo to było niemożliwe oczywiście poza grubym :)
Spółka jest bardzo mocno grane i już chyba każdy widzi że nie ma osób które oddadzą poniżej 0,20 i dlatego nie spadamy ale nie ma też takich co kupią bez infa bo się po prostu boją i nie chcą kisić kolejny tydzień wiec albo jazda będzie jak pojawi się info albo jak sternik będzie już zapakowany po korek
Zastanawia mnie tylko po co oni dali te 2 000 000 na S xD żeby leszczy postraszyć :)
Ale w sumie niektórzy przez takie coś oddadzą bo przecież ktoś chce sprzedać 2 000 000 zaraz da to PKC xD buahahaha
Ale co nam to pokazuje :) że ktoś ma 2 000 000 i jakoś nie martwi się że tego nie odda teraz czy przy 1 zł
A dzisiaj zrobili to samo co przy 0,31 postawili baton i ludzie przestali brać akcje i o to im chodzi bo ile poszło z rana ??? 500 000 - 1 000 000 niech ktoś policzy :)