Forum Giełda +Dodaj wątek
Opublikowano przy kursie:  5,20 zł , zmiana od tamtej pory: -88,27%

Re: Tydzień bez historii

Zgłoś do moderatora
Ty masz większe doświadczenie, więc na pewno mógłbyś dużo więcej na ten temat powiedzieć... :)
Na GPW mam taką swoja taktykę, która działa w tym sensie, że zazwyczaj jakieś 3-10% wpadnie i uciekam :)
Na NC...przechodzę przyspieszony kurs praktycznej, giełdowej edukacji..:).
Nie wiem jak to się stało, że spotkałam tutaj tylu życzliwych ludzi :). Jedna osoba tak chyba zaczarowała :)))
Tak czy owak mam zamiar zgłębiać tajniki giełdowej wiedzy..., bo chyba polubiłam giełdę. Wciąga.... a nawet uzależnia...., trzeba uważać .. :))

Treści na Forum Bankier.pl (Forum) publikowane są przez użytkowników portalu i nie są autoryzowane przez Redakcję przed publikacją.

Bonnier Business (Polska) Sp.z o.o. nie ponosi odpowiedzialności za informacje publikowane na Forum, szczególnie fałszywe lub nierzetelne, które mogą wprowadzać w błąd w zakresie decyzji inwestycyjnych w myśl artykułów 12 i 15 Rozporządzenia MAR (market abuse regulation). Złamanie zakazu manipulacji jest zagrożone odpowiedzialnością karną.

Zamieszczanie na Forum propozycji konkretnych decyzji inwestycyjnych w odniesieniu do instrumentu finansowego może stanowić rekomendację w rozumieniu przepisów Rozporządzenia MAR. Sporządzanie i rozpowszechnianie rekomendacji bez zachowania wymogów prawnych podlega odpowiedzialności administracyjnej.

Przypominamy, że Forum stanowi platformę wymiany opinii. Każda informacja wpływająca na decyzje inwestycyjne pozyskana przez Forum, powinna być w interesie inwestora, zweryfikowana w innym źródle.

[x]
BTCSTUDIO -2,87% 0,61 2022-01-25 12:07:01
Przejdź do strony za 5 Przejdź do strony »

Czy wiesz, że korzystasz z adblocka?
Reklamy nie są takie złe

To dzięki nim możemy udostępniać
Ci nasze treści.