no i bardziej doświadczeni gracze to widzą i próbują tu ostrzegać a ubrańce mamią kolejnych by kupili licząc że zejdą z haka
ja to wolę kupić na górnych widłach po dobrym komunikacie który coś zmieni i dać nawet 50-60 gr ale mieć pewność że to realny biznes z perspektywami a nie jak leszcze tu nabrały pod umowy o współpracy i wisza juz ponad 2 lata i co miesiąc robią wpisy "bedzie grubo", " trzeba być cierpliwym", "spółka sie rozwija" no kabaret
btw
GDZIE JEST HARIBO??