Tu już nie raz było grubo … szczególnie z nadmuchanymi infami …
Dotychczas żadnego nie zrealizowano nawet w 1% mimo, że miały rzetelne podstawy.
Teraz nawet one się zachwiały.
Zobaczymy ilu akcjonariuszy dożyje do czasu osiągnięcia tego dobrobytu … ale zawsze można zostawić nadzieję spadkobiercom …