Forum Giełda +Dodaj wątek
Opublikowano przy kursie:  89,00 zł , zmiana od tamtej pory: -2,70%

Re: tu jest jeden minus

Zgłoś do moderatora
Wystarczy zobaczyć jaka tu jest znikoma liczba transakcji czy warto to kupić pod dywidendę i po miesiącu sprzedać aby wyjść na 0 i kupić Orlen za tą samą kasę pod dywidendę? Ajak było tu rok temu bo tu można się zamrozić .PZU ORLEN Eurocash to są moje typy na dywidendę w tym roku

Treści na Forum Bankier.pl (Forum) publikowane są przez użytkowników portalu i nie są autoryzowane przez Redakcję przed publikacją.

Bonnier Business (Polska) Sp.z o.o. nie ponosi odpowiedzialności za informacje publikowane na Forum, szczególnie fałszywe lub nierzetelne, które mogą wprowadzać w błąd w zakresie decyzji inwestycyjnych w myśl artykułów 12 i 15 Rozporządzenia MAR (market abuse regulation). Złamanie zakazu manipulacji jest zagrożone odpowiedzialnością karną.

Zamieszczanie na Forum propozycji konkretnych decyzji inwestycyjnych w odniesieniu do instrumentu finansowego może stanowić rekomendację w rozumieniu przepisów Rozporządzenia MAR. Sporządzanie i rozpowszechnianie rekomendacji bez zachowania wymogów prawnych podlega odpowiedzialności administracyjnej.

Przypominamy, że Forum stanowi platformę wymiany opinii. Każda informacja wpływająca na decyzje inwestycyjne pozyskana przez Forum, powinna być w interesie inwestora, zweryfikowana w innym źródle.

[x]
SNIEZKA 0,70% 86,60 2021-06-18 16:44:46
Przejdź do strony za 5 Przejdź do strony »

Czy wiesz, że korzystasz z adblocka?
Reklamy nie są takie złe

To dzięki nim możemy udostępniać
Ci nasze treści.