Forum Giełda +Dodaj wątek
Opublikowano przy kursie:  110,68 zł , zmiana od tamtej pory: 113,86%

Re: TSGames -7%, fatalny sentyment na gamingu- tam też spadziochy zaniża

Zgłoś do moderatora
sytuacja z tsgames jest bardzo ciekawa
zarząd bardzo starannie porcjonuje negatywne informacje i starannie chowa przed inwestorami jakiekolwiek pozytywne, stara się trzymać kurs jak najniżej, po co - nie wiadomo, ale jakbym mial strzelac, szykują albo wezwanie albo przejecie, dlatego zalezy im na zbiciu akcji najlepiej do ceny z wejscia na gielde

Treści na Forum Bankier.pl (Forum) publikowane są przez użytkowników portalu i nie są autoryzowane przez Redakcję przed publikacją.

Bonnier Business (Polska) Sp.z o.o. nie ponosi odpowiedzialności za informacje publikowane na Forum, szczególnie fałszywe lub nierzetelne, które mogą wprowadzać w błąd w zakresie decyzji inwestycyjnych w myśl artykułów 12 i 15 Rozporządzenia MAR (market abuse regulation). Złamanie zakazu manipulacji jest zagrożone odpowiedzialnością karną.

Zamieszczanie na Forum propozycji konkretnych decyzji inwestycyjnych w odniesieniu do instrumentu finansowego może stanowić rekomendację w rozumieniu przepisów Rozporządzenia MAR. Sporządzanie i rozpowszechnianie rekomendacji bez zachowania wymogów prawnych podlega odpowiedzialności administracyjnej.

Przypominamy, że Forum stanowi platformę wymiany opinii. Każda informacja wpływająca na decyzje inwestycyjne pozyskana przez Forum, powinna być w interesie inwestora, zweryfikowana w innym źródle.

[x]
CDPROJEKT -0,29% 236,70 2025-11-14 17:04:00
Przejdź do strony za 5 Przejdź do strony »

Czy wiesz, że korzystasz z adblocka?
Reklamy nie są takie złe

To dzięki nim możemy udostępniać
Ci nasze treści.