Wlasnie o tym samym pisze, nie ma co innym ulatwiac zadania, a sami na nizszych poziomach bedziemy mogli wiecej dobrac. Ja niestety mam srednia 20 zl,ale nie rozpaczam z tego poziomu,bowiem sporo gotowki czeka,zeby usrednic. Przy niskich poziomach bedzie mozna dobrac sporo akcji i tym samym lacznie bedziemy takim malym funduszem:-).