Ale teraz,to nawet te 4 czy 5 %, to szkoda. Zobacz co dzisiaj bylo za oceanem. Jutro u nas znowu krwawa laznia. M9ze dopiero w piatek przed koncem sesji cos bedzie mozna skubnac, ale jak przez weekend naplynal nowe zle informacje,to znowu bedzie w poniedzialek masakra teksanska pila lancuchowa.
Szczegolnie hakowi powinni wstrzymywac sie z zakupem,zevy przy jak najnizszych poziomach usrednic i wtedy trzymac, to akcje beda w pewnych rekach i kurs zacznie powoli isc do gory.