weź jeszcze pod uwagę scenariusz, że produkt nie okazuje się hitem i sprzedaje się słabo. Nie wiemy czy stawki abonamentowe ustalone przez Spółkę okażą się na tyle atrakcyjne by skusić polki. Zobaczymy. Tak naprawdę to każdy scenariusz możliwy i ja raczej oczekuje bujania aż do czasu jak spółka powie cokolwiek na temat sprzedaży i w zależności od tego co powie będzie albo odjazd albo znjazd