A słyszałeś o Enerdze i pozwach mniejszych akcjonariuszy uchwał Orlenu do sądu? Słyszałeś, żeby Obajtek albo SP się przejął? Na jakim świecie Ty żyjesz? Ile Ty masz lat? Dla nich giełda, własność prywatna, fundusze, mało akcjonariusze mogli by nie istnieć. Dla nich jedyna prawdziwa własność to własność państwowa czytaj partyjna bo państwo to oni... Ty nie jesteś ich elektoratem. Ich elektorat na giełdzie nie inwestuje i giełdowych inwestorów jako prywaciarzy, burżujów i kapitalistów nienawidzi...