Bo nie szanują swoich pieniędzy. Inwestują okazjonalnie. A niech mnie okradaja, mam tylko 0,0001% więc co ja mogę... ale tysiac takich osóbna wolnym i mają problem ci co położyli łapę na naszej kasie. Zrobi się rozgłos i będą musieli iść na kompromisy. Bo stracą na wizerunku politycznym, a to dla nich najważniejsze.