Forum Giełda +Dodaj wątek
Opublikowano przy kursie:  12,60 zł , zmiana od tamtej pory: -0,79%

Re: trzeba pamiec ze skończy intera splacac raty kredytowe

Zgłoś do moderatora
Większość tego 'ogromnego długu' jest przebita kilku do kilkunastokrotnie przez marże na sprzedaży, nie przejmowałbym się tym. Prawdopodobnie jak zwykle spółka spłaci i weźmie na 1% od akcjonariusza głównego znowu. Ten dług mógłby być problemem GDYBY spółka miała ujemne wyniki na działalności operacyjnej a do tego jest bardzo, bardzo daleko. Dodajmy, że o ile wiatr wieje różnie w różne lata, to jest stabilny trend obniżania kosztów i zwiększania marż w spółce (poniekąd jedno z drugim jest powiązane).

Treści na Forum Bankier.pl (Forum) publikowane są przez użytkowników portalu i nie są autoryzowane przez Redakcję przed publikacją.

Bonnier Business (Polska) Sp.z o.o. nie ponosi odpowiedzialności za informacje publikowane na Forum, szczególnie fałszywe lub nierzetelne, które mogą wprowadzać w błąd w zakresie decyzji inwestycyjnych w myśl artykułów 12 i 15 Rozporządzenia MAR (market abuse regulation). Złamanie zakazu manipulacji jest zagrożone odpowiedzialnością karną.

Zamieszczanie na Forum propozycji konkretnych decyzji inwestycyjnych w odniesieniu do instrumentu finansowego może stanowić rekomendację w rozumieniu przepisów Rozporządzenia MAR. Sporządzanie i rozpowszechnianie rekomendacji bez zachowania wymogów prawnych podlega odpowiedzialności administracyjnej.

Przypominamy, że Forum stanowi platformę wymiany opinii. Każda informacja wpływająca na decyzje inwestycyjne pozyskana przez Forum, powinna być w interesie inwestora, zweryfikowana w innym źródle.

[x]
INTERAOLT -1,57% 12,50 2019-04-18 17:00:00
Przejdź do strony za 5 Przejdź do strony »

Czy wiesz, że korzystasz z adblocka?
Reklamy nie są takie złe

To dzięki nim możemy udostępniać
Ci nasze treści.