Forum Giełda +Dodaj wątek
Opublikowano przy kursie:  6,80 zł , zmiana od tamtej pory: 11,76%

Re: Trigon : backlog sygnity jak rok temu

Zgłoś do moderatora
Jesli ktoś uważa ze portfel zamówień na 2020 w wysokosci 215 mln to mało....to niech popatrzy jakiej wielkości ma np. Asseco Business Solution - i na ile jest ta firma wyceniona.
Zebyscie mocno nie szukali : portfel Asseco B. S. to 207 mln zł - wycena rynkowa firmy to 1,05 mld zł
Sygnity : portfel ( na teraz oczywiscie) to 215 mln zł - wycena rynkowa firmy to 158 mln zł

Treści na Forum Bankier.pl (Forum) publikowane są przez użytkowników portalu i nie są autoryzowane przez Redakcję przed publikacją.

Bonnier Business (Polska) Sp.z o.o. nie ponosi odpowiedzialności za informacje publikowane na Forum, szczególnie fałszywe lub nierzetelne, które mogą wprowadzać w błąd w zakresie decyzji inwestycyjnych w myśl artykułów 12 i 15 Rozporządzenia MAR (market abuse regulation). Złamanie zakazu manipulacji jest zagrożone odpowiedzialnością karną.

Zamieszczanie na Forum propozycji konkretnych decyzji inwestycyjnych w odniesieniu do instrumentu finansowego może stanowić rekomendację w rozumieniu przepisów Rozporządzenia MAR. Sporządzanie i rozpowszechnianie rekomendacji bez zachowania wymogów prawnych podlega odpowiedzialności administracyjnej.

Przypominamy, że Forum stanowi platformę wymiany opinii. Każda informacja wpływająca na decyzje inwestycyjne pozyskana przez Forum, powinna być w interesie inwestora, zweryfikowana w innym źródle.

[x]
SYGNITY 0,80% 7,60 2020-09-30 16:47:51
Przejdź do strony za 5 Przejdź do strony »

Czy wiesz, że korzystasz z adblocka?
Reklamy nie są takie złe

To dzięki nim możemy udostępniać
Ci nasze treści.