Forum Giełda +Dodaj wątek
Opublikowano przy kursie:  0,61 zł , zmiana od tamtej pory: -14,78%

Re: Transakcje pakietowe 20.12.2021

Zgłoś do moderatora
Jakoś nie chce mi się w to wierzyć :) Jak miałoby to wyglądać?

- Hej, wiem że masz 950k akcji BAH. Kurs i tak cały czas spada, więc wezmę je od Ciebie po 55 groszy, żebyś więcej nie stracił. Zgoda?

Czy też...

- Mam 950k akcji BAH. Chcesz kupić po okazyjnej cenie 55groszy? Spółka jest spoko, zarobisz.

To może działać, gdy spółka ma stabilną sytuację, ale tutaj nie do końca tak jest więc taka propozycja byłaby bardzo podejrzana, aby moim zdaniem :)

Treści na Forum Bankier.pl (Forum) publikowane są przez użytkowników portalu i nie są autoryzowane przez Redakcję przed publikacją.

Bonnier Business (Polska) Sp.z o.o. nie ponosi odpowiedzialności za informacje publikowane na Forum, szczególnie fałszywe lub nierzetelne, które mogą wprowadzać w błąd w zakresie decyzji inwestycyjnych w myśl artykułów 12 i 15 Rozporządzenia MAR (market abuse regulation). Złamanie zakazu manipulacji jest zagrożone odpowiedzialnością karną.

Zamieszczanie na Forum propozycji konkretnych decyzji inwestycyjnych w odniesieniu do instrumentu finansowego może stanowić rekomendację w rozumieniu przepisów Rozporządzenia MAR. Sporządzanie i rozpowszechnianie rekomendacji bez zachowania wymogów prawnych podlega odpowiedzialności administracyjnej.

Przypominamy, że Forum stanowi platformę wymiany opinii. Każda informacja wpływająca na decyzje inwestycyjne pozyskana przez Forum, powinna być w interesie inwestora, zweryfikowana w innym źródle.

[x]
BAHOLDING -0,38% 0,52 2023-01-27 17:00:00
Przejdź do strony za 5 Przejdź do strony »

Czy wiesz, że korzystasz z adblocka?
Reklamy nie są takie złe

To dzięki nim możemy udostępniać
Ci nasze treści.