Forum Giełda +Dodaj wątek
Opublikowano przy kursie:  0,61 zł , zmiana od tamtej pory: -16,91%

Re: Transakcje pakietowe 20.12.2021

Zgłoś do moderatora
zgadzam sie w 100%...! ostaninimi dniami (raczej tyg) przewalali z konta na konto akcjami po 800 sz itd trzymajac kurs za ryj.. sam mam 2 konta ale niestety nie jestem tak szybki jak "oni" powtorze sie rok temu 17.12 mielilli paczkami po 100k buy/sell roznica 2/3gr a ja 10k sz zrobilem 14 kolek! obrot280k sz ale wciaz trzymam wieksza paczke.. tak jak wspomniales ulica popuszczajac zjechalaby do 40 gr a co to jest zainwestowac 100k sz papiera @ .40 pln... // w przeciagu 2 lat mozna bylo zrozbic z 3/4 kolka z .5 gr na .88/9 gr.. zysk jest ? JEST! tylko trzeba sie zalapac no "poprawna" strone kola:)

Treści na Forum Bankier.pl (Forum) publikowane są przez użytkowników portalu i nie są autoryzowane przez Redakcję przed publikacją.

Bonnier Business (Polska) Sp.z o.o. nie ponosi odpowiedzialności za informacje publikowane na Forum, szczególnie fałszywe lub nierzetelne, które mogą wprowadzać w błąd w zakresie decyzji inwestycyjnych w myśl artykułów 12 i 15 Rozporządzenia MAR (market abuse regulation). Złamanie zakazu manipulacji jest zagrożone odpowiedzialnością karną.

Zamieszczanie na Forum propozycji konkretnych decyzji inwestycyjnych w odniesieniu do instrumentu finansowego może stanowić rekomendację w rozumieniu przepisów Rozporządzenia MAR. Sporządzanie i rozpowszechnianie rekomendacji bez zachowania wymogów prawnych podlega odpowiedzialności administracyjnej.

Przypominamy, że Forum stanowi platformę wymiany opinii. Każda informacja wpływająca na decyzje inwestycyjne pozyskana przez Forum, powinna być w interesie inwestora, zweryfikowana w innym źródle.

[x]
BAHOLDING -0,39% 0,51 2023-02-02 17:00:00
Przejdź do strony za 5 Przejdź do strony »

Czy wiesz, że korzystasz z adblocka?
Reklamy nie są takie złe

To dzięki nim możemy udostępniać
Ci nasze treści.