Ja jestem fanem Var i Ovida bo mają zapał i fajny pomysł na inne gry. Wiem że czasem kursem telepie ale to normalne. Jak było na 1.3 byłem na stracie sporej... ale zacząłem dokupować.... myślałem że zejdzie nawet 70 gr... i stwierdziłem teraz że jest ok po uśrednieniu i mogę poczekać.