Widzę, kto się uaktywnił. Jedyny minus tego, że teraz będzie powstawało dużo niepotrzebnych wątków, ale coz już taki klimat, jak spekuła zaczyna węszyć zysk na krótko. Wers stwierdziłem, że dużo ostatnio kasy uwolnilem i zacznę się rozglądać za jakimś ciekawym setupem. Jak coś znajdę dam znać, ale kasę zostawię na ovid nie ma innej opcji. Bardzo lubię taki klimat gier i widać, że kontrolują koszty. Przyglądam się simfabric, bo tu mam znajomości i może czegoś się dowiem o planach na przyszłość. Ropa... cóż odjechała, ale gaz jutro mi się powinien kupić, więc zapowiada się ciekawie. Dalej na krótkich? Pozdrawiam wyszło na Twoje z czego się cieszę że wzrostem... liczyłem na jeszcze jedną korektę :)