Forum Giełda +Dodaj wątek
Opublikowano przy kursie:  1,47 zł , zmiana od tamtej pory: -21,09%

Re: Tragedii nie ma!!!

Zgłoś do moderatora
Ta farm ma umowę na kilkadziesiąt milionów z MYgames które ma miliony klientów, dwie gry chyba nawet AAA na ukończeniu i planowanym debiucie na wszystkich platformach i nextgenach, z gigantycznymi wishlistami, a tu co jest oprócz wiecznego przekładania ???? A do tego przecież tu miała być emisja prawie drugiej takiej ilości akcj dla ice z tego co wkwm więc kapitalizację trzeba zakładać 2x większa. Farm ma szanse wejść premierami do pierwszej ligi producentów gier a tutaj jak się nazywa gra w drodze ???? Słucham uważnie

Treści na Forum Bankier.pl (Forum) publikowane są przez użytkowników portalu i nie są autoryzowane przez Redakcję przed publikacją.

Bonnier Business (Polska) Sp.z o.o. nie ponosi odpowiedzialności za informacje publikowane na Forum, szczególnie fałszywe lub nierzetelne, które mogą wprowadzać w błąd w zakresie decyzji inwestycyjnych w myśl artykułów 12 i 15 Rozporządzenia MAR (market abuse regulation). Złamanie zakazu manipulacji jest zagrożone odpowiedzialnością karną.

Zamieszczanie na Forum propozycji konkretnych decyzji inwestycyjnych w odniesieniu do instrumentu finansowego może stanowić rekomendację w rozumieniu przepisów Rozporządzenia MAR. Sporządzanie i rozpowszechnianie rekomendacji bez zachowania wymogów prawnych podlega odpowiedzialności administracyjnej.

Przypominamy, że Forum stanowi platformę wymiany opinii. Każda informacja wpływająca na decyzje inwestycyjne pozyskana przez Forum, powinna być w interesie inwestora, zweryfikowana w innym źródle.

[x]
AVATRIX 7,41% 1,16 2021-10-15 11:05:04
Przejdź do strony za 5 Przejdź do strony »

Czy wiesz, że korzystasz z adblocka?
Reklamy nie są takie złe

To dzięki nim możemy udostępniać
Ci nasze treści.