Nie wiem , do niczego nie namawiam
Uważam że to longterm inwestycja wyśmienita i tyle
Większość troli jest bez akcji i żyją nie swoimi emocjami a tu jest potrzebna rozwaga i spokój - wiadomo ze lepiej się patrzy na to wszystko jak rośnie ale z drugiej strony nie kupiłbym tyle jakby rosło :P
Trzeba czekać minimum do końca września do wyników na jakieś ruchy
Spadać nie bardzo ma gdzie a rosnąć a i owszem :)