Tam nawet na discordzie jeden z devów stwierdził, ze ludzie mają ciekawe pomysły ale "first fix", czyli dobrze zdaja sobie sprawę z priorytetów.
Na chwile obecną z tego co widzę problem jest z komputerem w warsztacie i ludzie narzekają, ze patch tego nie naprawił. Nie widzę tego w patch notes, więc to chyba dobry znak że nikt nie narzeka, ze gra się całkiem posypała po jego wprowadzeniu. parę razy już widziałem takie kwiatki na innych spółkach.
Byłoby fajnie jakby do weekendu dociągnęli najważniejsze poprawki i oceny wzrosły chociaż w okolice tych 70%. No ale łatwe to nie będzie.
Gra na razie trzyma się dosyć wysoko w globalu pomimo kiepskich ocen wiec jakaś nadzieja na poprawę jest, bo ciągle spływają nowi gracze.