Dnia 2017-03-20 o godz. 18:34 ~veloptymista napisał(a):
> Tak wogole to po co ta akcja "Tomus prowadz" . Jak dla mnie to jestescie cieniasy, macie coraz mniej czasu, probujecie wysmiac akcjonariuszy, dodajcie do tego tego swojego cc, ktory zjezdza kazdego piatku na 0.16. Jak bedzie to jestem przygotowany. Wec albo nie zarobi nikt ,albo zarobimy wszyscy
pisałem przed chwilą 18
tak będzie jutro na początku sesji
potem góra
jutro dzień zakupów dla tych co oddali po 22-23gr
każdy ma swoją strategie
tyle w temacie