Tak wogole to po co ta akcja "Tomus prowadz" . Jak dla mnie to jestescie cieniasy, macie coraz mniej czasu, probujecie wysmiac akcjonariuszy, dodajcie do tego tego swojego cc, ktory zjezdza kazdego piatku na 0.16. Jak bedzie to jestem przygotowany. Wec albo nie zarobi nikt ,albo zarobimy wszyscy