Myślę że są warte 10zł ale jest bessa i robią z kursem co chcą. Najważniejsze to kupować na spadkach i odpowiednio sprzedawać przy podbitkach. Prezes to oszust pieprzył o Vw i o dywidendzie. Panowie musimy skupować tanie akcje i nie odpowiedzieć na ewentualne wezwania. Ale kto wie może to faktycznie nic nie warte.