żadnego wezwania nie będzie, Niemiec wydoi ile się jeszcze da a resztę sprzeda,po co mieli by to skupywać jak zamówień rentownych nie ma ??? nie widzicie co tu się dzieje - ta spółka miała duży majątek a co teraz zostało a kurs ciągle za wysoko 1xx,..no i jeszcze jedno choc kurs spadł na tak marne grosze Swaby nie kupili nawet jednej bezwartosciowej akcji... po co im toalet papier ??