to twoja opinia, ja uważam inaczej i co jakiś czas dobieram :) póki za darmochę niestety za wiele kasy nie mam więc nie wiele juz kupię :/ a co do wyników, są coraz lepsze. po ostatnich restrukturyzacjach mają coraz lepszą płynność i brak im po prostu rozgłosu. jak mawiają gwiazdy - nie ważne co i jak byle mówili o tobie :) byle było głośno... :D no to jest :D
wyniki są coraz lepsze, płynność fin. spółki też, kontrakty w drodze nawet z pzu .. czego chccieć więcej,,,, NO JA CI NIE ODDAM ZA DARMO :d:d:d nie lódź się