O moje akcje sie nie martw,..moge je zakopac w ogrodku I moga tam zgnic..plakac nie bede,..nie od wczoraj jestem na gieldzie,,przerobilem wszystko,.mam certyfikaty po hb ,bomi,,znam ten smak,.o moje akcje sie nie martw,.niech kazdy troszczy sie o siebie,..