i to jest prawda, a już zwłaszcza to że jak obrzydzą ludziom spółkę to jak będą cchcieli upchać akcje to już chętnych tak łatwo nie znajda bo ludzie będa pamiętać to co im tutaj zrobiono i saim sobie moga zrobić teraz kuku które odbije się czkawką w przyszłości i to sama prawda